Publikacje prasowe

WYSTAWA W ZOO W DNIU 22.06.2014 R.

30.06.2014

W dniu 22 czerwca br. odbył się festyn rodzinny w oliwskim ZOO. Podczas festynu dzieci brały udział w licznych konkursach, m.in. rysunkowych. Prace przygotowane przez najmłodszych można podziwiać w galerii pod artykułem. Spośród wszystkich rysunków jury wybierze trzy najlepsze prace, a zwycięskie miejsca zostaną nagrodzone nagrodami specjalnymi. Ponadto nagrodzimy także jedną pracę wybraną drogą głosowania przez naszych Fanów na Facebooku. Serdecznie zapraszamy do głosowania na najlepsze prace!

Konkurs zostanie rozstrzygnięty do 4 lipca 2014 a wyniki zostaną opublikowane na naszej stronie internetowej. Warto zatem śledzić naszą stronę www i fanpage na Facebooku. Autorzy nagrodzonych prac zostaną zaproszeni po odbiór nagród i jazdy próbne autami Peugeot. Do zobaczenia!

7 lipca 2014

W naszym konkursie facebookowym najwięcej Waszych głosów uzyskały prace - Filip Krauze - 156 głosów oraz Dariusz Krauze 102 głosy, w uznaniu za zaangażowanie włożone w ich zbieranie wyróżnimy obie prace :) Dodatkowo nasze niezależne jury wyróżniło prace trójki autorów: Zuzanna 8 lat, Matuś Czapiewski 5 lat i Kasia Staniszewska. Poziom wszystkich zgłoszonych rysunków był wysoki i bardzo nam się spodobały, dlatego postanowiliśmy też dodatkowo nagrodzić upominkiem każdą małą autorkę i autora zgłoszonych prac :) Teraz prosimy o cierpliwość z Waszej strony, ponieważ przedstawiciel Peugeot JD Kulej skontaktuje się z każdym z nagrodzonych osobiście. Jeszcze raz dziękujemy za radosną, udaną zabawę i gratulujemy Wszystkim małym artystom!

20 sierpnia 2014

Informujemy, że w związku z zakończeniem konkursu i brakiem kontaktu ze strony Zwycięzców (podjęta była próba trzykrotnego kontaktu z każdym nagrodzonym) przewidziane nagrody przechodzą na poczet kolejnego konkursu.

Prace konkursowe dzieci:

Kliknij na wybraną pracę, aby powiększyć.