Włącz wideo

Samochód wyróżnia się bezkompromisowym stylem. Elegancki, solidny, dynamiczny i pełen mocy nowy kombivan PEUGEOT Rifter jest także symbolem wszechstronności. Krótka, wysoka maska i zwiększony prześwit to elementy kanonu stylistycznego samochodu dostosowanego do każdej drogi. Charakterystyczny układ świateł i pionowa osłona chłodnicy podkreślają jego świetnie wyważoną, zwartą i dynamiczną sylwetkę.

ODPOWIEDNI DO MIASTA I NA BEZDROŻA

CHARAKTERYSTYCZNY STYL

Nowy PEUGEOT RIFTER jest zbudowany na najnowszej platformie EMP2. Wyróżnia go wzorcowe trzymanie się drogi i zwrotność. Krótki przedni zwis, zaprojektowany ze szczególną starannością układ jezdny, elektryczne wspomaganie kierownicy i zoptymalizowana średnica zawracania zapewniają wysoki komfort, jakość i efektywność w użytkowaniu.

INTELIGENTNE ROZWIĄZANIA, UŁATWIAJĄCE CODZIENNE UŻYTKOWANIE

Kombivan, który jest dostosowany do wszystkich twoich upodobań i potrzeb. Otwierana tylna szyba, wersja pięcio- lub siedmiomiejscowa, trzy indywidualne tylne fotele chowane w podłodze z funkcją Magic Flat, objętość bagażnika od 775 do 3500 litrów, dach Zénith® z wieloma schowkami: dzięki pomysłowej, modułowej budowie w nowym PEUGEOT Rifterze nigdy nie brakuje miejsca, a dostęp do przestrzeni bagażowej jest szybki i łatwy.