SAMOCHODY SPORTOWE

DYNAMICZNA JAZDA, INTENSYWNE EMOCJE. KTÓRY MODEL WYGRYWA DLA CIEBIE?

Kontakt

SPORTOWA ELEGANCJA NAJWYŻSZEJ KLASY

SPORTOWE MODELE Z GAMY PEUGEOT ŁĄCZĄ W SOBIE WSZYSTKO, CZEGO POTRZEBUJESZ, ABY POCZUĆ PRAWDZIWĄ SATYSFAKCJĘ Z SZYBKIEJ JAZDY.

MODELE SPORTOWE PEUGEOT ZACHWYCĄ CIĘ ZARÓWNO NIEZWYKŁYM DESIGNEM, JAK I FUNCJONALNOŚCIĄ. OD ZEWNĄTRZ, IMPONUJĄCY WIDOK: DRAPIEŻNY GRILL I REFLEKTORY FULL LED NAJOWSZEJ GENERACJI, DYNAMICZNE LINIE SYLWETKI I SPOROWY SPOILER. W ŚRODKU: USIĄDŹ ZA KIEROWNICĄ, A SPORTOWE FOTELE I DETALE WNĘTRZA SPRAWIĄ, ŻE POCZUJESZ SIĘ JAK KIEROWCA FORMUŁY 1.

KAŻDY ZE SPORTOWYCH MODELI PEUGEOT GWARANTUJE INTENSYWNE, NIEZAPOMNIANE WRAŻENIA PODCZAS JAZDY. WSZYSTKIE CHARAKTERYZUJE DOSKONAŁE PRZYSPIESZENIE I NIEZWYKŁA PRZYCZEPNOŚĆ. SPORTOWY TEMPERAMANT ZAPEWNIAJĄ WYJATKOWE SILNIKI THP (TURBO HIGH PRESSURE). MODELE SPORTOWE SĄ IDEALNIE DYNAMICZNE, LEKKIE I ZWINNE.

KAŻDY DETAL MODELI SPORTOWYCH PEUGEOT WZMAGA POCZUCIE KOMFORTU KIEROWCY. IDEALNĄ POZYCJĘ PODCZAS JAZDY ZAPEWNIA KOMPAKTOWA KIEROWNICA I SPORTOWY FOTEL. PONADTO, SAMOCHODY WYPOSARZYLIŚMY W SPRZĘT NAJNOWSZEJ GENERACJI, MIĘDZY INNYMI NAWIGACJĘ Z EKRANEM DOTYKOWYM, ŁĄCZE BLUETOOTH®, USŁUGI ONLINE I FUNCJĘ MIRROR SCREEN.