PEUGEOT Partner Furgon

Cena od 52.900 ZŁ

Włącz wideo

Nowy Partner to niezawodny model o licznych zaletach, który wielokrotnie sprawdził się w ciągu ostatnich 18 lat. Obecnie wprowadzono w nim liczne ulepszenia stylistyczne i technologiczne: elementy wyposażenia – nowoczesne i umożliwiające korzystanie z mobilnych usług, a także gamę wydajnych silników pozycjonujących go jako samochód wprost stworzony do działania.

STYLISTYKA NADWOZIA

UŻYTECZNE TECHNOLOGIE

Nowy Partner jest wyposażony w technologie najnowszej generacji: funkcję Mirror Screen umożliwiającą wyświetlenie ekranu smartfona na nowym multimedialnym ekranie dotykowym o przekątnej 7’’, system aktywnego hamowania Active City Brake, kamerę cofania, wspomaganie parkowania przodem czy Grip Control®.

LICZNE MOŻLIWOŚCI ZMIANY ARANŻACJI WNĘTRZA

Dwuosobowa kanapa pasażera Multi-Flex z możliwością złożenia umożliwia przewóz do 3 osób na przednich miejscach i pozwala nowemu Partnerowi utrzymać wręcz modelowe możliwości zmiany aranżacji wnętrza. Model, dostępny w wersji L1 o długości 4,38 m i L2 o długości 4,63 m, jest idealnym narzędziem pracy dostosowującym się do Twoich potrzeb.

ZAREZERWUJ
JAZDĘ TESTOWĄ

POZNAJ BEZKOMPROMISOWY STYL I PRZYJEMNOŚĆ Z JAZDY.

Przejdz do strony