Nowy Peugeot 208

Cena od 129.900 ZŁ

Włącz wideo

Ładowanie w domu i w pracy

PEUGEOT e-208 można naładować z klasycznego gniazda domowego przy użyciu przewodu dostarczonego z samochodem w ciągu 24 godzin. Możesz również znacznie szybciej i bezpiecznie naładować akumulator e-208 z oferowanego przez nas urządzenia Wallbox. Pełny cykl ładowania może zostać skrócony do 7 godzin i 30 minut w przypadku Wallboxa o mocy 7,4 kW. Nie musisz również martwić się o jego instalację, ponieważ zaproponujemy Ci rozwiązanie skrojone specjalnie dla Ciebie.

PEUGEOT i-Cockpit® 3D

Informacje dotyczące jazdy są łatwo dostępne na cyfrowym panelu 3D i wyświetlane na wzór hologramu lub na ekranie dotykowym. Możesz teraz w pełni skupić się na przyjemności prowadzenia:

- Tryby jazdy: Eco/ Normal/ Sport

- Pozostały zasięg

- Animowane grafiki, pokazujące np. tryb działania układu napędowego w czasie rzeczywistym.

ATLETYCZNA I SPORTOWA SYLWETKA

Przykuwający uwagę elektryczny model e-208 ma wszystko, by się podobać. Wyróżnia się wyjątkowymi akcentami podkreślającymi jego zaawansowanie technologiczne i nowoczesność. Nowego PEUGEOT e-208 można nieomylnie rozpoznać po zewnętrznych elementach: monogramie „e” i logo lwa, które zmienia odcień w zależności od kąta patrzenia, osłonie chłodnicy w kolorze nadwozia, błyszczących czarnych nadkolach, diamentowanych felgach aluminiowych 17’ z wstawkami poprawiającymi aerodynamikę.