PEUGEOT Partner Furgon

Cena od 71.032 ZŁ

Dobrze wiemy, że samochód użytkowy jest nie tylko środkiem transportu, ale też narzędziem budowania wizerunku firmy. Dlatego  stylistyka, komfortowe wnętrze oraz ergonomia w PEUGEOT PARTNER jest doskonałą wizytówką.

RASOWY „BIZNES PARTNER” O SILNEJ OSOBOWOŚCI

NAJNOWSZE
TECHNOLOGIE

Parametry użytkowe są typowe dla tego segmentu - długość 4,40 m w wersji STANDARD i gwarantowana, zwiększona długość użytkowa 1,81 m. Takie parametry umożliwiają załadunek dwóch europalet przy pojemności 3,30 m3 do 3,80 m3 w zależności od wersji.
Wersja LONG to większe możliwości załadunkowe, które przekraczają 4,75 m (+35 cm). Długość użytkowa wynosi 2,16 m, a ładowność użytkowa od 3,90 m3 do 4,40 m3.
PEUGEOT PARTNER został zaprojektowany na bazie wariantu płyty podłogowej EMP2, która jest montowana w najnowszych modelach Marki. Ta sprawdzona w praktyce platforma wyróżnia się krótszym zwisem i mniejszym promieniem skrętu, co umożliwia łatwiejsze manewrowanie. Minimalna promień zawracania wynosi zaledwie 10,82 m dla wersji STANDARD oraz 11,43 m dla wersji LONG.
Największa ładowność w segmencie, która wynosi od 650 kg do 1000 kg dla wybranych wersji modeli STANDARD i LONG.

PEUGEOT PARTNER jest maksymalnie funkcjonalny i idealny do zadań specjalnych. Został zaprojektowany, aby zaspokajać podstawowe potrzeby użytkowników, dla których samochód jest narzędziem pracy.

NIEZAWODNY SAMOCHÓD DLA PROFESJONALISTÓW