Gdynia

Adres:

ul. Chwaszczyńska 178
81-571 Gdynia
Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek: 7.00-18.00
sobota: 9.00-14.00

Tel.:

58 66 99 583;
58 66 99 600

NIP:9581646204 REGON:221179166 KRS:0000377688

Aleksander Brzeziński

Dyrektor Operacyjny
Tel.: 58 66 99 613
Tel. kom.: 505 517 458
abrzezinski@peugeot.jdkulej.pl

Mariusz Ciesielski

Sprzedawca Części Zamiennych
Tel.: 58 66 99 603
mciesielski@peugeot.jdkulej.pl

ALEKSANDER CZECH

Kierownik Serwisu blacharsko-lakierniczego
Tel.: 58 66 99 581
aczech@peugeot.jdkulej.pl

Monika Dąbek

Doradca Handlowy Klienta
Tel.: 58 66 99 584
Tel. kom.: 503 125 489

mdabek@peugeot.jdkulej.pl

MARCIN GAWKOWSKI

Specjalista ds. gwarancji
Tel.: 58 66 99 605
mgawkowski@peugeot.jdkulej.pl

Adam Gros

Kierownik ds. Sprzedaży Części
Klientom Hurtowym
Tel.: 58 66 99 601
agros@peugeot.jdkulej.pl
hurt24@peugeot.jdkulej.pl

SEBASTIAN GRUCHALSKI

Peugeot Proffesional Center
Doradca Handlowy B2B

Samochody dostawcze
Tel.: 58 669 95 80
Tel. kom.: 506 712 407
sgruchalski@peugeot.jdkulej.pl

Jerzy Hajski

Kierownik Działu Floty
Tel. kom.: 500 282 988
jhajski@peugeot.jdkulej.pl

Urszula Karpińska

Koordynator sprzedaży
Tel.: 501 047 504
ukarpinska@peugeot.jdkulej.pl

Arkadiusz Karwowski

Szef Sprzedaży
Tel. kom.: 573 445 893
akarwowski@peugeot.jdkulej.pl

ARTUR KAWECKI

Doradca Serwisowy Klienta Peugeot Porfesional Center
Tel.: 58 66 99 608
akawecki@peugeot.jdkulej.pl

Marcin Kluska

Doradca Serwisowy Klienta
Tel.: 58 66 99 606
mkluska@peugeot.jdkulej.pl

DORIAN KREFT

Doradca Serwisowy Klienta
tel.: 58 66 99 609
tel.: 58 66 99 600
dkreft@peugeot.jdkulej.pl

KAMIL MAGIERA

Doradca Handlowy Klienta
Tel.: 58 66 99 587
Tel. kom.: 506 323 466
kmagiera@peugeot.jdkulej.pl

ROBERT MIELEWCZYK

Z-ca Kierownika Serwisu
Doradca Klienta Flotowego
Robert Mielewczyk
Tel.: 58 66 99 594; 501 406 406
rmielewczyk@peugeot.jdkulej.pl

ARKADIUSZ MOKWA

Sprzedawca Części Zamiennych
Tel.: 58 66 99 598
amokwa@peugeot.jdkulej.pl

Mirosław Ogórkiewicz

Magazynier
Tel.: 58 66 99 604
mogorkiewicz@peugeot.jdkulej.pl

WITOLD OSASIUK

Peugeot Proffesional Center
Doradca Handlowy B2B
Tel. kom.: 573 445 894
wosasiuk@peugeot.jdkulej.pl

DOROTA PEŁKA

Doradca Serwisowy Klienta

tel.: 58 66 99 589
tel.: 58 66 99 600

dpelka@peugeot.jdkulej.pl

DOROTA PYPCZYŃSKA

Specjalista ds. Finansowania i Ubezpieczeń
Tel.: 58 66 99 585
dpypczynska@peugeot.jdkulej.pl

GRZEGORZ RADZIKOWSKI

Doradca Serwisowy Klienta
Tel.: 58 66 99 593
gradzikowski@peugeot.jdkulej.pl

Piotr Rutkowski

Doradca Handlowy Klienta
Tel.: 58 66 99 586
Tel. kom.: 518 753 232

prutkowski@peugeot.jdkulej.pl

TADEUSZ SZLENDAK

Doradca Serwisowy Klienta
Tel.: 58 66 99 607
tszlendak@peugeot.jdkulej.pl

Joanna Tokarska

Koordynator ds. marketingu
Tel. kom.: 518 753 301
jtokarska@peugeot.jdkulej.pl

SZYMON WALO

Doradca Serwisowy Klienta
Tel.: 58 66 99 590
swalo@peugeot.jdkulej.pl

KATARZYNA WARCIKOWSKA

Tel.: 58 66 99 583
Tel.: 58 66 99 600
kwarcikowska@peugeot.jdkulej.pl

ŁUKASZ WRÓBEL

Kierownik Działu Części Zamiennych
Tel.: 58 66 99 602
Tel. kom.: 506 176 256
lwrobel@peugeot.jdkulej.pl