Publikacje prasowe

PEUGEOT 2008 zdobywa Złotą kierownicę Auto Świat 2013.

05.12.2013

PEUGEOT 2008 zdobywa Złotą kierownicę Auto Świat 2013

Obecny na polskim rynku zaledwie od 3 miesięcy miejski crossover Peugeot 2008 został wyróżniony w plebiscycie internautów i czytelników Auto Świat Złotą kierownicą 2013 w kategorii "SUV i nie tylko terenowe".

W czasie uroczystej gali w warszawskimCentrum Expo XXI statuetkę z rąk redaktora naczelnego Auto Świat,Stanisława Sewastianowicza odebrała Sophie Passard, Dyrektor Marki Peugeot w Polsce. W najliczniej reprezentowanej i dynamicznej z punktu widzenia oferty rynkowej kategorii SUV/Crossover internauci i czytelnicywybrali model Peugeot 2008.

Odbierając statuetkę Dyrektor Generalna Peugeot Polska, Sophie Passard, powiedziała:

"Jesteśmy niezwykle dumni, że wprowadzony na rynek polski we wrześniu bieżącego roku - Peugeot 2008 tak szybko zdobył uznanie i serca czytelników i internautów.
Jest to tym bardziej cenne , iż model 2008 otrzymał nagrodę w kategorii SUV / Crossover o ogromnej dynamice rozwoju, obfitującej w nowości.Oznacza to, że w nowym dla marki segmencie, Peugeot posiada know-how, aby proponować produkty, które wyróżniają sięnowatorską koncepcją i nową ergonomią wnętrza.
Sophie Passard podkreśliła, iż motto marki - Motion & Emotion -to mobilnośćzwiązana z dreszczem emocji wynikającym z przyjemności prowadzenia, której Peugeot pragnie dostarczać swoim klientom. Także w innych modelach."

Przypomnijmy, iż Peugeot2008 to pierwszy miejski crossover, który zapewnia tak wiele radości z jazdy, dzięki:
- koncepcji wnętrza i-Cockpit, na który składa się mała sportowa kierownica, zegary w polu widzenia drogi i 7' ekran dotykowy,
- dynamicznym silnikom w połączeniu z właściwościami jezdnymi oraz precyzją prowadzenia,z jakiej słyną pojazdy marki Peugeot,
- swobodzie podróżowania w trudniejszym terenie dzięki większemu prześwitowi, panelomochronnym podwozia oraz systemowi Grip Control.

źródło: bank prasowy