Publikacje prasowe

Nowy Peugeot RCZ R

Zapraszamy do obejrzenia filmu z dostawy najmocniejszego modelu w historii marki Peugeot, dostępnego już w sprzedaży w naszym salonie.

Pobierz cennik Peugeot RCZ R z rocznika 2014.

Skontaktuj się z doradcami ds. sprzedaży samochodów Peugeot i zapytaj o nowego Peugeot RCZ.

Zobacz zdjęcia z przygotowania auta na serwisie i na strefie wydań

Dowiedz się więcej o Nowym Peugeot RCZ R

Efektowna stylistyka

Nowy Peugeot RCZ R - Stylistyka

Każdy element modelu RCZ R podkreśla jego wyjątkowy styl, łącząc elegancję i sportowe osiągi. Za sprawą zawieszenia obniżonego o 10 mm i większych, 19-calowych kół Peugeot RCZ R sprawia wrażenie przyklejonego do drogi. Zintegrowany na stałe tylny spoiler idealnie komponuje się z nadwoziem auta, wydłużając je optycznie i zapewniając lepszą aerodynamikę. Efektowne podwójne końcówki układu wydechowego, reflektory z wykończeniem w kolorze tytanu oraz czarne, matowe łuki dachu tworzą obraz atrakcyjnego samochodu sportowego.

Ekskluzywne dodatki Peugeot Sport

Nowy Peugeot RCZ R - Dodatki Peugeot Sport

RCZ R otrzymał wiele podzespołów Peugeot Sport, łącznie z powiększonymi czerwonymi zaciskami hamulcowymi przy przednich tarczach hamulcowych. Sportowe dwubarwne obręcze kół mają średnicę 19 cali, a ich wyrafinowany charakter uwypukla wygrawerowana litera R. Takie same emblematy znajdują się również z przodu i z tyłu samochodu.

Indywidualizacja

Nowy Peugeot RCZ R - Indywidualizacja

RCZ R może zostać wyposażony w błyszczący lub matowy karbonowy dach, zestawy naklejek na karoserię oraz obudowy lusterek w kolorze czarnym.

Osiągi i wydajność

Nowy Peugeot RCZ R - Osiągi

Model RCZ R zbudowany na bazie nagradzanego sportowego coupé osiąga kolejny poziom zaawansowania. Jako najmocniejszy samochód wyczynowy firmy Peugeot RCZ R emanuje siłą i dynamiką, oferując jednocześnie wysoką wydajność paliwową i przyciągającą wzrok stylizację nadwozia i wnętrza.

Nowy silnik 1,6 THP o mocy 270 KM ustanawia nowy rekord w swojej klasie, osiągając prawie 170 KM z 1 litra pojemności skokowej, przez co zajmuje miejsce wśród najlepszych jednostek napędowych na świecie przeznaczonych dla samochodów produkowanych seryjnie. Jednocześnie silnik już teraz spełnia standardy emisji spalin Euro 6. Co więcej, model RCZ R odznacza się doskonałą stabilnością podczas hamowania oraz wiodącymi w klasie właściwościami jezdnymi dzięki zastosowaniu mechanizmu różnicowego o ograniczonym poślizgu Torsen®;.

Zobacz galerię zdjęć:

źródło: peugeot.pl