Publikacje prasowe

Niezawodny z Francji

15.10.2014

nowy peugeot 508

Peugeot 508 został uznany za najmniej usterkowy samochód klasy średniej w Niemczech. To wniosek płynący z raportu urzędu dozoru technicznego GTU.

W najnowszym raporcie dotyczącym samochodów używanych na rynku niemieckim według organizacji rzeczoznawców GTU, która świadczy podobne usługi jak Dekra czy TUV, najmniej usterkowym modelem w segmencie D jest Peugeot 508 (kategoria wiekowa: pojazdy 2- oraz 3-letnie).

W przypadku "francuza" współczynnik usterkowości wyniósł zaledwie 2,72 na 100 przebadanych egzemplarzy. Za 508-ką uplasowały się w omawianym segmencie rynku takie modele jak kolejno Skoda Superb oraz Mercedes Klasy C, czyli triumfator z roku poprzedniego.

Ranking według GTU przygotowano na podstawie danych pochodzących z ponad 5 milionów badań technicznych pojazdów, które musiały stawić się na obowiązkowy przegląd i zaliczyć go, aby dalej mieć prawo poruszania się po niemieckich drogach.

Zamieszczone w tym artykule zdjęcie przedstawia zmodernizowaną wersję Peugeot 508, która właśnie trafiła oficjalnie do polskiej sieci sprzedaży. Ceny zaczynają się od 81 000 złotych.

Skontaktuj się z nami i zapytaj o ofertę na nowego Peugeot 508.

Dowiedz się więcej o Nowym Peugeot 508.

źródło: samar.pl