Publikacje prasowe

blogerka na polskim odcinku międzynarodowej trasy Route 301

Blogerka na polskim odcinku międzynarodowej trasy "Route 301"

1 listopada w Stambule ruszyła międzynarodowa wyprawa pod szyldem "Route 301". Trasa promująca nowego Peugeot 301 ma ponad 10.000 km. Zaczyna się w stolicy Turcji i biegnie dwutorowo: na północ, do Moskwy oraz na południe, do Casablanki.

Na polskim odcinku trasy za kierownicą Peugeot 301 usiądzie Segritta - blogerka kochająca podróże, przygody i samochody. "Znamy się z Segrittą jeszcze ze wspólnej przygody z Peugeot 208, kiedy wraz z innymi blogerami - Kominkiem i Fashionelką - przemierzyli trasę z Polski na południe Europy. Jej obecność z pewnością i tym razem doda odrobiny rumieńców całej akcji" - twierdzi Guillaume De Bienassis, Dyrektor Marketingu Peugeot Polska.

Segritta przejedzie niemal 1000 km, od 13 do 16 listopada, m.in. przez Kraków, Częstochowę, Warszawę i Lublin. Towarzystwa dotrzymają jej kierowcy z Klubu Peugeot Polska oraz jeden z fanów marki Peugeot wyłoniony w drodze konkursu na Facebooku.

"Cieszę się, że pojadę polskim odcinkiem Route 301. Cieszę się też, że Peugeot pamięta o blogerach przy organizowaniu tego typu międzynarodowych akcji" - komentuje Segritta.

Przebieg trasy można śledzić na stronie Route 301 (www.route301.peugeot.com) oraz na stronach segritta.pl i oficjalnym profilu Peugeot Polska na Facebooku (www.facebook.com/PeugeotPolska).

źródło: www.segritta.pl