Hotel dla opon i kół

Hotel dla opon i kół

WARTO WIEDZIEĆ

Przechowywanie kompletu opon samochodowych lub kół pełnych (felgi wraz z oponami) często wiąże się z różnymi niedogodnościami.

Po pierwsze:
Opony lub koła nie są odpowiednią ozdobą mieszkania, a w piwnicy lub garażu często może brakować odpowiedniej ilości miejsca na ich przechowywanie.

Po drugie:
Ułożone w niewłaściwy sposób mogą ulec uszkodzeniu lub odkształceniu.

Po trzecie:
Opony w czasie przechowywania wymagają właściwego przewietrzania. Jeśli więc opony lub koła zostały po zdemontowaniu włożone do specjalnych plastikowych worków, należy je z nich wyjąć niezwłocznie po przewiezieniu do miejsca przechowywania.

Ponadto po każdym sezonie stan opon lub kół należy sprawdzić. Drobne uszkodzenia często da się naprawić. Jeśli jednak opona ma zużyty bieżnik lub większe uszkodzenia należy koniecznie ją wymienić. Pamiętaj, że tylko wykwalifikowany specjalista serwisu Peugeot może prawidłowo ocenić faktyczny stan opon lub kół, a w razie potrzeby zaproponować Ci ich naprawę lub zakup w atrakcyjnej cenie.

WARTO SKORZYSTAĆ

Oferta przechowywania opon lub kół w serwisie Peugeot jest więc propozycją bardzo korzystną, która rozwiąże wszystkie wymienione wcześniej niedogodności. Warto z niej skorzystać ponieważ o nic nie będziesz się martwić, a Twoje opony lub koła będą znajdować się w dobrych rękach.

WARTO ZAPYTAĆ

O szczegóły oferty i cenę zapytaj Doradców Serwisowych w naszym serwisie Peugeot.

ZADBAJ O OPONY I KOŁA JAK NALEŻY

Atrakcyjna cenowo oferta HOTEL DLA OPON I KÓŁ to:

  • Przechowywanie opon lub kół w optymalnych warunkach na specjalnych stojakach umieszczonych we właściwie oświetlonej i wentylowanej przestrzeni.
  • Sprawdzenie stanu bieżnika oraz bocznych powierzchni opon oraz felg.
  • Zgłoszenie ewentualnych nieprawidłowości wraz z propozycją ich usunięcia.

Dodatkowo proponujemy korzystne ceny na:

  • Wymianę opon wraz z wyważeniem kół.
  • Wymianę kół pełnych i ich ewentualne wyważenie.
  • Mycie i czyszczenie opon lub kół.
  • Zakup nowego kompletu opon lub kół.

Skontaktuj się z naszym serwisem Peugeot w Gdyni lub Rumi.