Akcesoria do Twojego Peugeot

Szczegóły oferty u naszych pracowników:

Oryginalne akcesoria Peugeot

Oryginalne akcesoria Peugeot potwierdzają indywidualną osobowość samochodu. Zapewniają zwiększony komfort oraz bezpieczeństwo jazdy. Dodatkowo pozwalają na podkreślenie linii stylistycznych poszczególnych modeli.


Akcesoria dzielimy na kilka poniżej zaprezentowanych kategorii:

STYLISTYKA

Akcesoria z linii stylistycznej to między innymi felgi aluminiowe, naklejki i inne produkty, które pozwalają na personalizację pojazdy godnie z własnym gustem.

KOMFORT

Tutaj zaliczamy takie elementy jak czujniki parkowania, czy żaluzje przeciwsłoneczne, czyli akcesoria które pozwolą na poruszanie się w jeszcze bardziej komfortowych warunkach.

BEZPIECZEŃSTWO

Wyprawa w góry bez łańcuchów śnieżnych, podróż z dzieckiem bez fotelika - raczej nie chodzą w grę. Dzięki akcesoriom Peugeot każda podróż będzie bezpieczna.

FUNKCJONALNOŚĆ

Gama akcesoriów idealna dla praktycznych. W jej skład wchodzą na przykład dywaniki podłogowe, osłony przeciwbłotne, czy gama kosmetyków samochodowych.

OCHRONA

Gama akcesoriów Peugeot, dzięki której Wasze Peugeot będą mniej narażone na różnego rodzaju uszkodzenia. Dostępne są w niej takie elementy, jak: pokrowce na samochodów, listwy progowe.

MULTIMEDIA

Lubisz muzykę? Nie masz nawigacji? Peugeot ma rozwiązania. W naszej ofercie znajdują się odtwarzacze radiowe, nawigacje GPS.

WYGODNY TRANSPORT

W tej gamie znajdują się akcesoria, dzięki którym cały bagaż może zostać przewieziony w miejsce docelowe. W naszej ofercie mamy między innymi: bagażniki dachowe, uchwyty na rowery/narty.

KATALOGI AKCESORIÓW PEUGEOT

Zobacz katalogi akcesoriów Peugeot